Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Opieka Wytchnieniowa w Wyspecjalizowanej Pediatrycznej Opiece Paliatywnej" - Spiritum Duce
Opcje widoku
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Oferta pracy - Pielęgniarka Oddziałowa

Fundacja "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci" poszukuje Pielęgniarki Oddziałowej do Domu Opieki Wytchnieniowej „Kokoszka”.

Zakres Obowiązków:

  • planowanie, kierowanie oraz kontrola pracy zespołu pielęgniarskiego i opiekuńczego;
  • sporządzanie grafików dla personelu;
  • uczestnictwo w tworzeniu planu opieki, poszukiwanie i proponowanie nowych rozwiązań na rzecz usprawniania pracy oraz poprawy jakości udzielanych świadczeń;
  • prowadzenie dokumentacji;
  • zaopatrywanie oddziału w sprzęt medyczny, leki, środki opatrunkowe, wyposażenie oddziału;
  • zapewnienie planowego i terminowego wykonania zabiegów pielęgnacyjnych;
  • podejmowanie decyzji dotyczących podziału i przydziału pracy, zapewnienie warunków realizacji zadań;
  • rekrutacja i udzielanie pomocy nowym pracownikom w procesie adaptacji do zadań zawodowych;
  • nadzorowanie stanu sanitarno-epidemiologicznego oddziału;
  • współpraca z personelem lekarskim oraz innymi członkami zespołu medycznego i administracyjnego.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • empatia i wysoka kultura osobista;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w fundacji;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Miejsce Pracy:

  • Dom Opieki Wytchnieniowej „Kokoszka”
  • Sołtysowicka 58, Wrocław

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: kadry@hospicjum.wroc.pl

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i wspólnego tworzenia lepszej przyszłości dla naszych podopiecznych!

Data dodania: 2024-07-10 14:32:59
Data edycji: 2024-07-28 10:57:02
Ilość wyświetleń: 191

„Dziękuję Fundacji – tak bardzo potrzebowałam tego, teraz mogę spokojnie zaplanować sobie zabieg medyczny na który tak długo czekałam”.

Karolina – opiekunka 8-letniego Wojtka
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook