Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Wolontariat

Wolontariat w Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci” zrzesza ludzi, którzy chcą w wolnym czasie zrobić bezinteresownie coś dobrego dla innych. Pomagają na różne sposoby i z różną intensywnością.

Aktywności, które proponujemy w ramach wolontariatu, są na tyle różnorodne, że chętna do współpracy osoba może wybrać je zgodnie ze swoimi potrzebami, kompetencjami, możliwościami czasowymi. W każdej opcji gwarantowane jest wsparcie koordynatora wolontariatu oraz spotkania przygotowujące do pełnienia danej roli. Ważne jest, żeby pomagać, ale również robić to mądrze. 

 

Wolontariat akcyjny

 

Masz ukończone 16 lat? Chcesz pomagać w prowadzeniu akcji charytatywnych? Wykonać drobne prace porządkowe, naprawcze, transportowe lub masz inny pomysł na wsparcie naszych działań? Zgłoś się do nas!

Wypełnij kwestionariusz oraz zgodę opiekuna ( dla osób niepełnoletnich) i prześlij na wolontariat@hospicjum.wroc.pl

Nasza koordynatorka wolontariatu skontaktuje się z Tobą i zaprosi Cię na spotkanie rekrutacyjne do naszej siedziby we Wrocławiu. Wolisz kontakt telefoniczny  - zadzwoń tel. 516 290 619

 

Wolontariat pracowniczy

 

Wiele firm oraz instytucji angażuje się w naszą działalność. Twoi pracownicy lub współpracownicy również  mogą dla nas dużo zrobić. Do zaoferowania mają swoje zawodowe umiejętności, które umożliwiają realizowanie rozmaitych przedsięwzięć. Angażując się w działalność naszej organizacji wspólnie budujemy odpowiedzialną społeczność.  Zapraszamy do kontaktu! 

 

Zgłoś swoją chęć podjęcia współpracy na adres mailowy :  fundacja@hospicjum.wroc.pl

 

Data dodania: 2023-07-17 13:52:04
Data edycji: 2023-09-14 11:27:36
Ilość wyświetleń: 372
Hospicjum logo

„Dziękuję Fundacji – tak bardzo potrzebowałam tego, teraz mogę spokojnie zaplanować sobie zabieg medyczny na który tak długo czekałam”.

Karolina – opiekunka 8-letniego Wojtka
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook